Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

W nocy z 5 na 6 marca 2003 roku w podwarszawskiej Magdalence policyjni antyterroryści przeprowadzili akcję zatrzymania groźnych przestępców, podczas której zginęło dwóch policjantów, a siedemnastu zostało rannych.

Już po raz szesnasty, w obecności Zastępcy Komendanta Głównego Policji mł. insp. Tomasza Szymańskiego, Komendanta Stołecznego Policji nadinsp. Pawła Dobrodzieja i byłego Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. w st. spocz. Jana Lacha, Dyrektora Biura Operacji Antyterrorystycznych mł.insp. Dariusza Zięby oraz innych gości, funkcjonariusze Biura Operacji Antyterrorystycznych KGP wspominali swoich poległych kolegów podczas uroczystego apelu pamięci, który odbył się w miejscu, gdzie przeprowadzono szturm.

Uroczystości odbyły się również w warszawskiej siedzibie BOA oraz przy tablicy upamiętniającej poległych, która znajduje się w Komendzie Głównej Policji. Okolicznościową modlitwę odmówił ksiądz Jan Kot, naczelny kapelan Policji.

 

(foto: Marek Krupa Gabinet KGP, Paweł Ostaszewski BKS KGP/ mw)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.