Dzielnicowi z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej gościli Leśnych Skrzatów - zuchów z działającej przy Szkole Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej Gromady Zuchowej z Beskidzkiego Hufca ZHP. Spotkanie z dziećmi odbyło się w ramach trwającej akcji pn. „Bezpieczne Ferie 2019”.

Policjanci z spotykają się z dziećmi i młodzieżą z bielskich szkół oraz organizacji młodzieżowych. Leśne Skrzaty odwiedziły policjantów z komisariatu przy ul. Traugutta. Zuchów gościła dzielnicowa asp.szt. Joanna Buzderewicz – harcmistrz Hufca Beskidzkiego oraz mł.asp. Bożena Rusinek. Mundurowi uczyli zuchów bezpiecznych zachowań na drodze oraz podczas zimowego wypoczynku. Dzieci zwiedziły komisariat, miały okazję posłuchać prawdziwych policyjnych opowieści bielskich dzielnicowych oraz dowiedziały się wielu ciekawostek o pracy policjantów.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.