Już jutro, 6 grudnia 2018 r. o godz. 10.00 w Komisariacie Policji w Jasienicy przy ul. Zdrowotnej 1401 odbędzie się uroczyste przekazanie nowo zakupionego urządzenia do samodzielnego badania stanu trzeźwości. Od teraz przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, każdy chętny będzie mógł samodzielnie sprawdzić swój stan trzeźwości. Urządzenie zostało sfinansowane przez Urząd Gminy w Jaworzu za kwotę 3 tysięcy zł.

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy do udziału w spotkaniu, w którym uczestniczyć będzie Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk, Wójt Gminy Jaworze dr Radosław Ostałkiewicz oraz Komendant Komisariatu Policji w Jasienicy podinsp. Mariusz Mrożek wraz z kadrą kierowniczą jasienickiego komisariatu.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież