Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego i częstochowskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz strażnicy miejscy, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS Katowice. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale i w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do żadnych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.

Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został pierwszoligowy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS Katowice. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwali policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego i częstochowskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, Wydziału Konwojowego i Policji Sądowej KWP w Katowicach oraz strażnicy miejscy i policyjni spottersi.

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do poważniejszych incydentów czy zakłócenia spokoju.

Ładowanie odtwarzacza...