Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego i częstochowskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz strażnicy miejscy, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS Katowice. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale i w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do żadnych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.

Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został pierwszoligowy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS Katowice. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwali policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego i częstochowskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, Wydziału Konwojowego i Policji Sądowej KWP w Katowicach oraz strażnicy miejscy i policyjni spottersi.

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do poważniejszych incydentów czy zakłócenia spokoju.

Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.