Dzielnicowy z czechowickiego komisariatu wraz ze swoim kierownikiem zatrzymali sprawcę pobicia. 26-latek usłyszy dzisiaj zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator. Za przestępstwo to grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed 12.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kopcia. Sprawca zaatakował 34-letniego mężczyznę i dotkliwie go pobił. Pokrzywdzony zaalarmował o zdarzeniu policjantów. Chwilę później dzielnicowy z czechowickiego komisariatu wraz ze swoim kierownikiem zatrzymali sprawcę. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież