Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 37-letniego mężczyznę, podejrzewanego o pobicie bielszczanina. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i trafił do szpitala. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi teraz nawet do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło nocą w Bielsku-Białej na ul. Sikorskiego. Mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym monecie doszło pomiędzy nimi do kłótni. 37-latek zaatakował 54-letniego bielszczanina i dotkliwie go pobił. Pokrzywdzony doznał poważnego urazu głowy. Trafił do szpitala.


Policjanci zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.