Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Policjanci z Andrychowa poszukują Aleksandra Ciesielczyka – 45-letniego mieszkańca tego miasta. Zaginiony wyszedł z domu w dniu 28 lipca 2018 r. Po raz ostatni widziany był 31 lipca br., najprawdopodobniej w Bielsku-Białej. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Andrychowie, przy ul. Krakowskiej 108, tel. 33 875 33 71 lub 112.

Rysopis zaginionego – wzrost około 180 cm, krępa budowa ciała, twarz okrągła, włosy krótkie (po bokach siwe, górą – ciemne), oczy brązowe, braki w uzębieniu. Na palcu serdecznym lewej dłoni – obrączka.

W dniu zaginięcia ubrany prawdopodobnie w jasną koszulę w kratkę, szare spodnie z materiału.

Znaki szczególne – opadająca górna warga.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Andrychowie, przy ul. Krakowskiej 108, tel. 33 875 33 71 lub 112.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.